Details

Vrijdag 29 september 2023 van 10:00 tot 10:30 uur
Afgelopen
Bibliotheek Oisterwijk
Spoorlaan, Oisterwijk, Nederland
Terugkerende activiteit
Maandelijks op de laatste vrijdag tot en met 24 november 2023

Voorlezen aan kinderen is belangrijk. Naast dat het natuurlijk erg gezellig is, is het ook van belang voor de taalontwikkeling van een kind. Kinderen die regelmatig worden voorgelezen hebben een grotere woordenschat. Ook voor het concentratievermogen en het stimuleren van de fantasie is het lezen nuttig. Ook als ze nog niet kunnen praten, slaan ze al veel op. Je kunt er niet vroeg genoeg mee beginnen.

Elke maand wordt er in de Bibliotheek Oisterwijk voorgelezen aan peuters uit prentenboeken. Het is een gezellig halfuurtje waarbij de prentenboeken regelmatig worden omgedraaid om de plaatjes te laten zien. Peutertjes zijn nieuwsgierig en komen dichterbij om de plaatjes te bekijken en te benoemen. De boekjes gaan elke keer over een ander thema. 

Kom je ook langs met je peuter(s)?

Gratis

Leeftijd: 0-4 jaar met begeleider

Vrije inloop. 

Kom je met meer dan 3 peuters, meld je dan even aan via

Data en thema's:

2023

29 september: zintuigen

27 oktober: herfstschatten

24 november: Sinterklaas

15 december: Kerst

2024

24 januari: Opening Nationale Voorleesdagen incl. ontbijt

26 januari: Nationale Voorleesdagen

1 februari: Nationale Voorleesdagen

1 maart: spelletjes

5 april: muziek

26 april: lente en Koningsdag

31 mei: ontdekken

28 juni: zomer

Thema
Kind, jeugd en jongeren

Over de organisator

De Bibliotheek Oisterwijk en Moergestel
De Bibliotheek Oisterwijk en De Bibliotheek Moergestel zijn 2 van de 15 vestigingen van De Bibliotheek Midden-Brabant. Je kunt bij ons te...... Lees meer