De Avond3Daagse van Haaren:
we liepen weer samen!
Na acht jaar van stilte was het eindelijk zover: de Avond3Daagse keerde terug in Haaren! Dankzij een enthousiaste oproep kwam er een werkgroep op de been van maar liefst twintig betrokken inwoners die vonden dat dit mooie dorp weer samen moest wandelen. En met succes!
Na een half jaar van voorbereiden, plannen en routes uitstippelen ging op woensdag 21 mei de eerste editie van start. Drie avonden lang trokken jong en oud de wandelschoenen aan om samen de 2,5 km, 5 km of 7,5 km te wandelen. Meer dan 500 deelnemers genoten van de routes door het groen en de gezellige straten van Haaren.
Op vrijdagavond sloten we feestelijk af met een gezellige feestavond op het plein. Ook wie niet had meegelopen was van harte welkom, en dat werd duidelijk: het werd een bruisende avond vol muziek, gezelligheid en verbinding.
Een evenement als dit is natuurlijk niet mogelijk zonder hulp. Daarom willen we alle vrijwilligers, sponsoren en betrokkenen ontzettend bedanken voor hun inzet, tijd en bijdrage. Jullie maakten dit feest mogelijk!
Goed nieuws: volgend jaar komt er weer een editie! Zet het dus alvast in je agenda: op 27, 28 en 29 mei 2026 wandelen we opnieuw samen door Haaren. Tot dan!
We geven De Pen door aan:
De vrolijke fietsers (senioren Haaren)